HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

1993 yılında Zeki TANRIVERDİ tarafından kurulan DENGE RULMAN günümüze kadar süregelen ticaret hacmi ile sektördeki önce firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Sanayinin az gelişmiş olduğu dönemlerde Türkiye sanayisinin temel ihtiyaçları arasında rulman gerek yurt dışı, gerekse yurt içi olmak üzere tedarik hizmeti vermeye devam etmektedir.

Özellikle ağır sanayi, sondaj, gemicilik ve fabrikasyon makinalarına ait ağır rulmanların tedarik süreçleri ile ilgilenen DENGE RULMAN müşterilerini bekletmemek adına stoklarında bir çok ürün çeşidini hazır bulunmaktadır.

Bugün ticari hayatına Aile şirketi olarak devam eden DENGE RULMAN öncelikle müşteri memnuniyetini ön plana koymaktadır.  Bir çok rulmancı tarafından tanınan ve sevilen Zeki TANRIVERDİ kurmuş olduğu bu şirketi 2. Kuşağa devretmenin gururu içerisinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

FAG, SKF, NADELLE, NSK gibi önde gelen ürün markaları başta olmak üzere, en kaliteli ürünleri her zaman bünyesinde barındıran ve tedarik eden bir firmadır.

Genel Müdür: Faruk Tanrıverdi

Satış Destek: Harun Tanrıverdi

Depo: Mehmet Şükrü Tanrıverdi